تاریخ انتشار: شنبه 19 فروردین 1402 | 10:38 ق.ظ
تامین اقلام اساسی ویژه ماه رمضان در مرودشت
تامین اقلام اساسی ویژه ماه رمضان در مرودشت کارشناس مسئول تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت ازتامین و توزیع ۱۷۵ تن اقلام اساسی تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، امید روستا با بیان اینکه توزیع این اقلام از ابتدای ماه مبارک رمضان […]

کارشناس مسئول تنظیم بازار مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت ازتامین و توزیع ۱۷۵ تن اقلام اساسی تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، امید روستا با بیان اینکه توزیع این اقلام از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز شده است، اظهار کرد: این اقلام شامل مرغ منجمد،  برنج هندی و تایلندی و شکر خانوار است که توزیع آن تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

او با بیان اینکه تاکنون ۳۰ تن برنج در بین متقاضیان توزیع شده است، تصریح کرد: برنج هندی با قیمت ۳۵ هزار تومان، برنج تایلندی با قیمت ۲۵ هزار تومان، مرغ منجمد با قیمت ۴۴ هزار تومان و شکر خانوار با قیمت ۲۰ هزار تومان در حال توزیع است.

روستا افزود: اقلام مذکور به منظور حمایت از مصرف کنندگان تهیه شده و در اختیار واحدهای صنفی در فروشگاه های منتخب شامل افق کوروش در سطح شهر و بخش های این شهرستان قرار گرفته است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار