تاریخ انتشار: یکشنبه 16 بهمن 1401 | 12:02 ب.ظ
پرداخت ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان در مرودشت
پرداخت ۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به بانوان در مرودشت مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت گفت: از ابتدای تاسیس این  صندوق  100 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه باشرایط آسان و مناسب به بانوان سهامدار این صندوق در این شهرستان پرداخت شده است. به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت […]

مدیر عامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت گفت: از ابتدای تاسیس این  صندوق  100 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه باشرایط آسان و مناسب به بانوان سهامدار این صندوق در این شهرستان پرداخت شده است.

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت ، مرضیه مکرمی با بیان اینکه تسهیلات باهدف حمایت اززنان فعال درحوزه های مختلف بخش کشاورزی پرداخت می شود، اظهار کرد: این تسهیلات ازمحل منابع داخلی شرکت صندوق حمایت ازتوسعه فعالیتهای کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت به سهامداران این شرکت پرداخت شده است.

مکرمی با بیان اینکه تسهیلات فوق درراستای حمایت ازتوسعه فعالیتهای اقتصادی کوچک و زودبازده درسطح روستاهای شهرستان مرودشت هزینه شده است، تصریح کرد: این تسهیلات  در حوزه های زراعت،  باغبانی  شامل احداث یا توسعه گلخانه های کشت نشاء، کشت زعفران، فعالیتهای حوزه صنایع تبدیلی محصولات زراعی و باغی، تامین نهاده های دامی وکشاورزی و پرورش زنبور عسل صرف شده است.

مکرمی افزود: تسهیلات مذکور علاوه بر ایجاداشتغال پایدارروستایی،  منجربه افزایش مشارکت زنان درحوزه های مختلف تولید دربخش کشاورزی وکمک به کاهش مهاجرت روستائیان به شهر و درمواردی مهاجرت معکوس شده است.

وی با اذعان به اینکه شرکت صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت درحال حاضر۱۹۰۰نفرعضو دارد، ابراز کرد:  این شرکت از سال ۱۳۸۹  با ۱۴۰۰ میلیون ریال اعتبار و ۶۰۵ نفر عضو  فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر  ۳۰میلیارد ریال  سرمایه  ثبت شده دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار