تاریخ انتشار: یکشنبه 13 آذر 1401 | 14:07 ب.ظ
مدیر آموزش و پرورش مرودشت :ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اصلی‌ترین رسالت مدارس شاهد است
مدیر آموزش و پرورش مرودشت :ترویج فرهنگ ایثار و شهادت اصلی‌ترین رسالت مدارس شاهد است به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مرودشت در جلسه ستاد شاهد که با حضور رئیس بنیاد شهید و سایر اعضاء برگزار شد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت را رسالت اصلی مدارس شاهد عنوان کرد.در ابتدای این جلسه سید محمد حسن عظیمی مدیرآموزش و پرورش مرودشت […]


به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش مرودشت در جلسه ستاد شاهد که با حضور رئیس بنیاد شهید و سایر اعضاء برگزار شد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقاومت را رسالت اصلی مدارس شاهد عنوان کرد.
در ابتدای این جلسه سید محمد حسن عظیمی مدیرآموزش و پرورش مرودشت گفت: یکی از مهمترین رسالت‌های مدارس شاهد، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و مدارس باید در این خصوص برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشته باشند.
عظیمی ، کیفیت‌بخشی و پرهیز از نگاه سطحی و توجه صرف به ظواهر را از دیگر ویژگی‌های مدارس شاهد عنوان کرد و افزود: ما ضمن نظارت بر فعالیت مدارس شاهد، کارها و فعالیت‌های شاخص آن‌ها را مورد توجه قرار می‌دهیم و قدردان تلاش‌های مدارس هستیم.
بررسی وضعیت درسی دانش‌آموزان طرح پراکنده شاهد و نحوه هزینه‌کرد شهریه دریافتی از دانش‌آموزان، از دیگر مباحث این جلسه بود.
جلسات ستاد شاهد به صورت ماهانه و به منظور بررسی فعالیت‌ها، مسائل و مشکلات مدارس شاهد و دانش‌آموزان طرح پراکنده شاهد برگزار می‌گردد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار