تاریخ انتشار: چهارشنبه 3 آذر 1400 | 10:11 ق.ظ
قهرمانی مژده مردانی بانوی کاراته کای مرودشتی در فینال مسابقات جهانی ناشنوایان
قهرمانی مژده مردانی بانوی کاراته کای مرودشتی در فینال مسابقات جهانی ناشنوایان مسابقات قهرمانی جهان کاراته ناشنوایان، با حضور ۱۸۶ ورزشکار از ۹ کشور در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود. به گزارش سلام مرودشت ،مسابقات کاراته ناشنوایان قهرمانی جهان برای نخستین بار به میزبانی ایران برگزار می شود که با حضور ۸ تیم خارجی در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب تهران در حال برگزاری […]

مسابقات قهرمانی جهان کاراته ناشنوایان، با حضور ۱۸۶ ورزشکار از ۹ کشور در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش سلام مرودشت ،مسابقات کاراته ناشنوایان قهرمانی جهان برای نخستین بار به میزبانی ایران برگزار می شود که با حضور ۸ تیم خارجی در سالن هندبال مجموعه ورزشی انقلاب تهران در حال برگزاری است.

«مژده مردانی»بانوی کاراته کای مرودشتی پس از شکست حریفان خود موفق به راهیابی به مرحله نهایی این دوره از مسابقات جهانی شده بود در برابر حریف خود با اقتدار عبور کرد و قهرمانی را از آن خود کرد.

«مژده مردانی» امرروز چهار شنبه ۳ آذر ماه،ساعت ده صبح با آغاز مسابقات رده بندی و فینال بانوان ،در دیدار فینال به مصاف حریف خود رفت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار