تاریخ انتشار: جمعه 12 شهریور 1400 | 14:33 ب.ظ
دفتر زکات در جهاد کشاورزی مرودشت گشایش یافت
دفتر زکات در جهاد کشاورزی مرودشت گشایش یافت مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و امام جمعه موقت مرودشت از افتتاح دفتر کار تخصصی زکات شعبه مدیریت جهاد کشاورزی مرودشت خبر داد.به گزارش سلام مرودشت، ابراهیم کلانتری با اشاره به اینکه با افتتاح دفتر تخصصی از این پس پرداخت زکات با رویکرد جدید در مرودشت دنبال می شود اظهار کرد: این […]


مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و امام جمعه موقت مرودشت از افتتاح دفتر کار تخصصی زکات شعبه مدیریت جهاد کشاورزی مرودشت خبر داد.
به گزارش سلام مرودشت، ابراهیم کلانتری با اشاره به اینکه با افتتاح دفتر تخصصی از این پس پرداخت زکات با رویکرد جدید در مرودشت دنبال می شود اظهار کرد: این دفتر زیر نظر مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی و با همکاری و نظارت شورای زکات کمیته امداد امام خمینی، شورای زکات و شورای فرهنگی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت فعالیت می کند.
کلانتری با اشاره به ظرفیت بخش کشاورزی و دامپروری شهرستان مرودشت، هدف از افتتاح این دفتر را جمع آوری زکات و هدفمند کردن مصارف آن عنوان کرد.
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی با تاکید بر اینکه پرداخت زکات باید در بین مردم نهادینه شود، تصریح کرد: در نظر داریم با اقدامات آموزشی و ترویج فرهنگ پرداخت زکات در جمع آوری و کاربرد صحیح این فریضه الهی بیش از پیش گام برداریم.
امام جمعه موقت مرودشت، با اشاره به اینکه زکات یکی از پایه‌های تقویت اقتصاد جامعه به‌ ویژه در راستای کمک به اقشار نیازمند است، بر لزوم ترویج فرهنگ زکات در بین کشاورزان و دامداران شهرستان تاکید کرد.
وی از مسئولین پهنه های تولیدی خواست علاوه بر مشاوره هایی که به صورت تخصصی در زمینه نوع محصول و رعایت اصول فنی به کشاورز می دهند، موضوع زکات محصولات را نیز یاد آوری کنند.
کلانتری افزود: مجموعه جهاد کشاورزی با داشتن مروجین خوب به عنوان کارشناسان پهنه می تواند در امر گسترش فرهنگ زکات، آموزش های لازم را با همکاری کمیته امداد به کشاورزان و دامداران درخصوص زکات واجب و مستحبی ارائه کند.روابط عمومی معاونت سازمان و مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار