تاریخ انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1399 | 02:24 ق.ظ
آمادگی ناوگان برداشت شهرستان مرودشت در برداشت غلات کشور
آمادگی ناوگان برداشت شهرستان مرودشت  در برداشت غلات کشور مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از آمادگی ۱۷۸۰ دستگاه انواع کمباین شهرستان مرودشت به منظور برداشت محصولات گندم ،جو و کلزا در سراسر کشور خبر داد. به گزارش سلام مرودشت ، عزیز رحیمی با بیان اینکه برداشت گندم و جو از ابتدای فروردین در استان‌های جنوبی کشور آغاز و تا شهریور ماه در مناطق سردسیر […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از آمادگی ۱۷۸۰ دستگاه انواع کمباین شهرستان مرودشت به منظور برداشت محصولات گندم ،جو و کلزا در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت ، عزیز رحیمی با بیان اینکه برداشت گندم و جو از ابتدای فروردین در استان‌های جنوبی کشور آغاز و تا شهریور ماه در مناطق سردسیر ادامه دارد، افزود: با توجه به برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده در ستاد برداشت و به منظور انجام به موقع عملیات، تمهیدات لازم در جهت تامین کمباین ها و تامین سوخت کمباین‌های یاد شده به عمل آمده است.
او ابراز کرد : شهرستان مرودشت  با دارا بودن ۴۶ درصد کمباین های استان فارس، بزرگترین ناوگان برداشت غلات کشور را داراست و نقش بسزایی در برداشت غلات کشور خصوصا در مناطق جنوبی کشور را  دارد.
رحیمی با بیان اینکه همه ساله با شروع فصل برداشت کمباین ها توسط کارشناسان مکانیزاسیون و اتحادیه کمباین داران استان فارس بازدید و کنترل می شوند، تصریح کرد: پس از بازدید و معاینه فنی کارت معاینه فنی صادر و کمباین ها به مناطق مختلف اعزام می شوند و در حال حاظر آخرین مراحل بازسازی، تعمیر و تجهیز این کمباین ها در همه مناطق شهرستان در حال انجام است.
این مقام مسئول گفت : در سال گذشته نیز هشت دستگاه کمباین از محل خط اعتباری توسعه و تجهیز ناوگان مکانیزاسیون کشاورزی با تسهیلات کم بهره خریداری و به ناوگان برداشت شهرستان افزوده شده است./روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار