تاریخ انتشار: یکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۹ ب٫ظ
اجرای طرح پوشش کانال آبرسانی در مرودشت
اجرای طرح پوشش کانال آبرسانی در مرودشت مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: پوشش کانال اسلام آباد از توابع این شهرستان با اعتبار کاملا دولتی به طول یک هزار متر و با اعتبار بیش از ۳۵۰۰ میلیون ریال تکمیل شد. به گزارش سلام مرودشت عزیز رحیمی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح دسترسی به  آب برای بیش از ۱۲۰ بهره […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت گفت: پوشش کانال اسلام آباد از توابع این شهرستان با اعتبار کاملا دولتی به طول یک هزار متر و با اعتبار بیش از ۳۵۰۰ میلیون ریال تکمیل شد.

به گزارش سلام مرودشت عزیز رحیمی اظهار کرد: با بهره برداری از این طرح دسترسی به  آب برای بیش از ۱۲۰ بهره بردار تسهیل شد.

وی تصریح کرد: تجهیز و نوسازی یک کیلومتر جاده بین مزارع و تسطیح ۸۴ هکتار از اراضی بخش مرکزی نیز از دیگر فعالیت های حوزه آب و خاک در سال جاری بود که با اعتباری بالغ بر ۳۶۰۰ میلیون ریال و با مشارکت های مردمی صورت گرفته است.

رحیمی با اشاره به اینکه حفظ و نگهداری از انفال عمومی نیازمند فرهنگ سازی و یاری عموم ذی نفعان است، اظهار کرد: امیدواریم با نیک اندیشی بهره برداران گام های بزرگتری در بهبود حفظ و نگهداری از تاسیسات زیر بنایی بخش کشاورزی شهرستان برداشته شود.

وی بیان کرد: ترویج توسعه مشارکت های مردمی در بخش کشاورزی از جمله اموری است که در شرایط کنونی با جدیت دنبال می شود.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت یادآور شد: تجهیز و نوسازی تاسیسات زیر بنایی در اراضی کشاورزی هزینه های تولید را کاهش و زمینه مناسب برای سرمایه گذاری های جدید را فراهم می کند از این رو مراتب امر در این مدیریت به وسیله اداره امور فنی و زیر بنایی برنامه ریزی و پیگیری می شود.روابط عمومی جهاد کشاورزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار