تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۵۳ ب٫ظ
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی مرودشت: ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در مرودشت آغاز به کار کرد
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی مرودشت: ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در مرودشت آغاز به کار کرد مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و امام جمعه موقت مرودشت از برگزاری نخستین کمیته روستایی عشایری دراین شهرستان خبر داد و گفت: برنامه ریزی به منظور بر گزاری مراسم های دهه مبارک فجر مطابق با دستور العمل های ستاد مقابله با کرونا است. به گزارش سلام مرودست، ابراهیم کلانتری با اشاره […]

مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی و امام جمعه موقت مرودشت از برگزاری نخستین کمیته روستایی عشایری دراین شهرستان خبر داد و گفت: برنامه ریزی به منظور بر گزاری مراسم های دهه مبارک فجر مطابق با دستور العمل های ستاد مقابله با کرونا است.

به گزارش سلام مرودست، ابراهیم کلانتری با اشاره به اینکه کمیته مذکور چند سالی است که به مناسبت ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی در روستاها مراسمی را برگزار می کند، افزود: امسال با توجه به شرایط موجود و محدودیت های ایجاد شده مراسم در فضای باز و با برنامه ریزی متفاوت انجام خواهد شد.
وی؛ برجسته سازی نقش ارزنده روستائیان و عشایر کشور در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی، انعکاس اقدامات انجام شده در محرومیت زدایی و سازندگی روستا ها و فراهم سازی مشارکت و حضور پرشور روستائیان و عشایر در مراسم را از اهداف این کمیته عنوان کرد.
به گفته کلانتری، برگزاری مسابقات قران و عترت ویژه جامعه روستایی و عشایری، هماهنگی به منظور افتتاح طرح های عمرانی خدماتی و اجتماعی، ارائه تسهیلات به طرح های خودکفایی و اقتصادی زود بازده مردمی، اجرای طرح های واکسیناسیون دام و طیور، ویزیت رایگان پزشک و خدمات بهداشتی، جشنواره های سنتی، ورزش های رزمی، بومی و محلی و…از برنامه های پیشنهادی اعضای کارگروه است.
مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه درمدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت تصریح کرد: اعضای این کمیته شامل نمایندگانی از ادارات وابسته جهاد کشاورزی،  شهرداری، دهیاری ها،اداره فنی و حرفه ای، نظام صنفی کشاورزی، اداره ورزش و جوانان،  بانک کشاورزی، شبکه بهداشت و درمان ، کمیته امداد، آتش نشانی، بسیج روستایی و عشایری و بنیاد شهید و امور ایثارگران،اتحادیه تعاونی های روستایی،سپاه پاسداران، سازمان تبلیغات اسلامی، کمیته امداد، میراث فرهنگی، صندوق بیمه ،صندوق حمایت از تولید محصولات کشاورزی و… است.
انجام برنامه سوارکاری و بذرکاری در طبیعت و بهره گیری از توانمندی های هنری عشایر و صندوق های اعتبارات خرد زنان روستایی از برنامه های پیشنهادی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان است./ روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار