تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۳ ق٫ظ
ایجاد بالغ بر ۸۰ مورد مشاغل خانگی در مرودشت
ایجاد بالغ بر ۸۰ مورد مشاغل خانگی در مرودشت مسئول ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از ثبت بیش از ۸۰ مورد مشاغل خانگی مستقل و پشتبان در ۹ ماهه نخست سال جاری در رشته های مختلف کشاورزی و دامپروری در این شهرستان خبر داد.به گزارش سلام مرودشت، راضیه اسلام مهر با بیان اینکه سه مورد از این مشاغل، جزمشاغل خانگی پشتیبان هستند و […]


مسئول ترویج مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از ثبت بیش از ۸۰ مورد مشاغل خانگی مستقل و پشتبان در ۹ ماهه نخست سال جاری در رشته های مختلف کشاورزی و دامپروری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سلام مرودشت، راضیه اسلام مهر با بیان اینکه سه مورد از این مشاغل، جزمشاغل خانگی پشتیبان هستند و مجوز فعالیت کسب کرده اند، اظهار کرد: مشاغل پشتیبان از طریق وام هایی که دریافت کرده اند موفق به بکار گیری حدود ۱۵ نفر جویای کار به عنوان تحت عضو خود شده اند. او گفت: این مشاغل در رشته های پرورش مرغ بومی، پرورش گوشفند،گاو و بز، کشت زعفران، کشت گیاهان دارویی،گلخانه های خانگی و… است.
وی افزود: متقاضیان پس از مراجعه به جهاد کشاورزی و ثبت نام در این اداره به منظور دریافت مجوز و دریافت تسهیلات به اداره کار و رفاه اجتماعی معرفی خواهند شد.
اسلام مهر تصریح کرد: این مشاغل علاوه بر اینکه راهی برای جلوگیری از مهاجرت به شهرها محسوب می شوند، امکان استفاده از حداقل های موجود در شرایط زندگی روستایی در زمینه ایجاد اشتغال های خرد است.
این کارشناس با بیان اینکه یکی از الزامات صدور مجوز مشاغل خانگی داشتن تجربه و مجوز آموزش در رشته مربوط است، یادآور شد: اداره آموزش و ترویج به منظور تسهیل و دسترسی به مدارک آموزشی لازم به بهره برداران از طریق تعامل با بخش خصوصی زمینه آموزش های لازم را برای فراگیران فراهم شده است.
اسلام مهر بیان کرد: پس ازگذراندن مراحل صدور مجوز و اعطای تسهیلات به متقاضیان، مشاغل خانگی از طریق بازدید و تهیه مستندات، اشتغال ایجاد شده را رصد می کنند./روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار