تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 مهر 1399 | 11:52 ق.ظ
فرماندار ویژه مرودشت خبر داد:
استفاده از ظرفیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی
استفاده از ظرفیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد کرونا شهرستان مرودشت تشکیل جلسه داد. به گزارش سلام مرودشت جلسه ستاد کرونا شهرستان به ریاست فرماندار ویژه مرودشت برگزار شد. رهام پیکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با بیان اینکه جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از ظرفیت نیروهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دیدبانان پیشگیری […]

ستاد کرونا شهرستان مرودشت تشکیل جلسه داد.
به گزارش سلام مرودشت جلسه ستاد کرونا شهرستان به ریاست فرماندار ویژه مرودشت برگزار شد.
رهام پیکری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرودشت با بیان اینکه جهت نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی، از ظرفیت نیروهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر و دیدبانان پیشگیری از وقوع جرم دادستانی استفاده خواهیم کرد گفت: این عزیزان و بخصوص نیروهای دیده بان، در ایام بازرسیها و منع مسافرت در اوایل شیوع ویروس کرونا در اسفند و فروردین گذشته، همکاریهای بسیار خوبی با ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان داشتند .

رئیس شورای تامین شهرستان با تأکید بر اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا هرگونه تجمع و راهپیمایی نمادین اربعین ممنوع می باشد و با خاطیان برخورد خواهد شد گفت: تصمیمات در خصوص ممنوعیت مراسمات و تجمعات اربعین و دیگر موارد، مصوبات ستاد ملی کرونا بوده و ما موظف به اجرای آنها هستیم.

وی با اذعان به اینکه عدم رعایت بهداشت و به خصوص استفاده از ماسک توسط مغازه داران و فروشندگان به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست گفت: به صورت مداوم بازرسی از سطح شهر و بازار انجام گرفته و با متخلفین طبق قانون و مصوبات ستاد کرونا برخورد میشود. پیکری افزود: کلیه بانک‌ها نیز موظف به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و در صورت مشاهده تخلف شعبه بانک خاطی پلمب خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و اجرای مصوبات ستاد کرونا، شاهد مخالفت ها و حتی تخریب های بسیاری بودیم اما این مسائل به هیچ عنوان باعث نمی شود در انجام وظایف کوتاهی و قصور داشته باشیم.

فرماندار ویژه مرودشت در پایان با اشاره به عدم رعایت مسائل بهداشتی و عدم استفاده از ماسک در برخی مراسمات در دهه ابتدایی محرم، بر استفاده از ظرفیت سازمان تبلیغات اسلامی و بسیج جهت جلوگیری از برگزاری مراسمات و تجمعات اربعین در سطح شهرستان تاکید کرد .روابط عمومی فرمانداری

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار