تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۲۴ ب٫ظ
سرهنگ فرشید زینلی فرمانده جدید انتظامی شهرستان مرودشت شد
سرهنگ فرشید زینلی فرمانده جدید انتظامی شهرستان مرودشت شد سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب و از تلاش‌های ارزنده سرهنگ اسماعیل زراعتیان تجلیل شد به گزارش سلام مرودشت فرمانده انتظامی استان فارس در معارفه فرمانده جدید انتظامی مرودشت گفت: نگاه نیروی انتظامی استان به شهرستان مرودشت به دلیل جایگاه این ‌شهر، ویژه و خاص است. سردارحبیبی با بیان اینکه شهرستان مرودشت […]

سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب و از تلاش‌های ارزنده سرهنگ اسماعیل زراعتیان تجلیل شد
به گزارش سلام مرودشت فرمانده انتظامی استان فارس در معارفه فرمانده جدید انتظامی مرودشت گفت: نگاه نیروی انتظامی استان به شهرستان مرودشت به دلیل جایگاه این ‌شهر، ویژه و خاص است.
سردارحبیبی با بیان اینکه شهرستان مرودشت به عنوان یک نگین ویک مکان مهم برای تبلیغات جمهوری اسلامی می باشد،بیان کرد:شهرستان مرودشت به دلیل داشتن آثارباستانی متعدد که از تمامی کشورهای دنیا برای بازدید با این مکان می آیندوهمچنین داشتن تفرجگاه های بیشمارتفریحی وگردشگری وقطب اول کشاورزی و وجود کارخانجات متعدد در شاهراه جنوب به شمال کشور قرار دارد و ماموریت فرماندهان نیروی انتظامی در این شهرستان خیلی مهم ونیازمند به افراد داری تجربه فراوان است .
او افزود: سرهنگ اسماعیل زراعتیان فرمانده سابق شهرستان مرودشت به عنوان یکی از بهترین فرماندهان انتظامی استان به شمار می رود ودر بین مردم این منطقه بسیار خوش نام بود و با توجه به حساسیت شهرستان کازرون ناچار به انتخاب وی برای این ماموریت جدید شدیم.
حبیبی خاطرنشان ساخت:از جمععیت شهرستان مرودشت یک درصد آن بصورت خواسته یا ناخواسته مرتکب جرم می شوند که از این یک درصدحدود ۷دهم درصدافرادی هستندکه عمدامرتکب جرم می شوند واین افراد همان کسانی هستند که به دنبال توزیع مواد مخدرومشروبات الکلی در بین مردم ویاارازل اوباش هستند،ونیروی انتظامی در برخورد با این قشر هیچ گونه تعارفی نداشته ومحکم برخورد خواهد نمود تا دست آنان را اجتماع کوتاه کند.
فرمانده انتظامی فارس در ادامه با اذعان به اینکه دشمن تمام فعالیت خود را بکار گرفته تا ترویج بی اخلاقی وبی ارزش کردن کرامت انسانی ما را مورد هدف قرار دهد،بیان کرد:دشمنان انقلاب همواره برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به دنبال این هستند که حضور مردم در صحنه ها را کم رنگ کرده ومردم را از رهبری وخدمت گزاران به نظام دلسرد کنند.
سردار حبیبی با تأکید بر حفظ حرمت مردم و تکریم ارباب‌رجوع در مراکز انتظامی، افزود: نیروی انتظامی با افراد انگشت‌شماری که بخواهند به هر نحوی در جامعه ایجاد ناامنی کنند، برابر قانون و به‌شدت برخورد می‌کند.
او با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه، گفت: همه نهاد‌های جامعه باید همکاری کنند تا آسیب‌های اجتماعی کاهش یابد و اقدامات پلیس در این خصوص به‌تنهایی نمی‌تواند مثمر ثمر باشد.
فرمانده انتظامی استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از دستگاه قضایی شهرستان واعضای شورای تامین در حمایت از مجموعه نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی تا جایی که مسئولیت دارد و تا پای جان از آرامش و امنیت مردم در جامعه دفاع می‌کند.
در پایان این مراسم، سرهنگ فرشید زینلی به‌عنوان فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت منصوب و از تلاش‌های ارزنده سرهنگ اسماعیل زراعتیان تجلیل شد.

خبرنگار : سید بهنام موسوی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار