تاریخ انتشار: دوشنبه 18 فروردین 1399 | 02:35 ق.ظ
تراکتور داران مرودشت سوخت تشویقی دریافت می کنند
تراکتور داران مرودشت سوخت تشویقی دریافت می کنند رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی شهرستان مرودشت گفت: تراکتور داران درصورت عدم مراجعه در فروردین ماه سهمیه سوخت آنان افزایش می یابد. به گزارش سلام مرودشت ، عبدالکریم رحیمی افزود: به منظور حفظ سلامت ارباب رجوع و پیشگیری از همه گیر شدن ویروس کرونا با تمهیداتی که با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در نظر […]

رئیس شرکت پخش فراورده های نفتی شهرستان مرودشت گفت: تراکتور داران درصورت عدم مراجعه در فروردین ماه سهمیه سوخت آنان افزایش می یابد.

به گزارش سلام مرودشت ، عبدالکریم رحیمی افزود: به منظور حفظ سلامت ارباب رجوع و پیشگیری از همه گیر شدن ویروس کرونا با تمهیداتی که با مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان در نظر گرفته شده است، متقاضیانی که در فروردین ماه ثبت نام نمایند سهمیه آنها همان سهمیه همیشگی است و افرادی در نیمه اول اردیبهشت ماه ثبت نام کنند سهمیه آنان ۱۵۰ لیتر بیشتر از سهمیه همیشگی خواهد بود.

رحیمی ادامه داد : افرادی هم که در نیمه دوم اردیبهشت ثبت نام نمایندسهمیه آنها ۳۰۰ لیتر بیشتر از سهمیه همیشگی است.

او  با اشاره به سهمیه کلی سوخت این تراکتورها بیان کرد: به عنوان مثال برای یک دستگاه تراکتور چهار سیلندر با سهمیه معمول ۲۰۰۰ لیتر نیمه اول اردیبهشت با احتساب سهمیه تشویقی ۲۱۵۰ لیتر و نیمه دوم اردیبهشت ۲۳۰۰ لیتر سوخت دریافت می کند.

رئیس شرکت نفت پخش فراورده های نفتی شهرستان مرودشت گفت : با وجود الکترونیکی شدن حواله سوخت روزانه متقاضیان زیادی برای دریافت سوخت مراجعه می کنند که با توجه به مصوبه دولت مبنی بر کاهش کارمندان در محل کار و تعطیلی دفاتر پیشخوان و کافینت ها متقاضیان دچار مشکل شده اند.

این مقام مسئول با بیان اینکه متقاضیان دریافت سوخت برای دریافت سهمیه خود شتاب نکنند افزود :  هدف از اختصاص سهمیه تشویقی سوخت را جلوگیری از تجمع متقاضیان سوخت و تحقق طرح فاصله گذاری اجتماعی است

./روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار