تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 تیر 1403 | 08:29 ق.ظ
تمدید قرارداد عاملیت کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس
تمدید قرارداد عاملیت کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تمدید ۱۲ فقره قرارداد عاملیت کارگزاران شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس در خرداد ماه خبر داد.


به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس

حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس اعلام کرد:

در سومین ماه سال جاری، تعداد ۱۲ فقره قرارداد عاملیت توزیع کودهای کشاورزی به مدت یک سال دیگر تمدید شد.

ابراهیمی زاده با اعلام اینکه قراردادهای فوق یک ساله بوده و کارگزاران می‌بایست هر ساله نسبت به تمدید آن اقدام نمایند افزود: اعلام رضایت مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه به عنوان یکی از شرایط لازم جهت تمدید قرارداد بوده و همچنین مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ضمن اعلام رضایت از عملکرد کارگزاران متقاضی حوزه تحت پوشش خود، نسبت به وضعیت انبار، میزان سهمیه کود سالیانه و نحوه و کیفیت توزیع و پایش نهاده ها اظهارنظر می نماید.

وی در ادامه گفت: شرکت خدمات حمایتی کشاورزی طی مدت قرارداد و در چارچوب سهمیه‌های ابلاغی توسط سازمان جهاد کشاورزی مقدار مشخصی از انواع نهاده‌های کشاورزی را جهت فروش در اختیار کارگزار قرار خواهد داد و کارگزار تعهد می‌نماید آن را در چارچوب دستورالعمل فروش و همچنین طبق شرایط و ضوابط تعیین شده و براساس حواله الکترونیک صادره از مراکز جهاد کشاورزی شهرستان مربوطه توزیع و به فروش برساند.ابراهیمی زاده افزود: کارگزار به هیچ عنوان حق واگذاری کارگزاری خود را به فرد حقیقی یا حقوقی دیگر و همچنین حق فروش کود خارج از محدوده فعالیت عاملیت خود را ندارد.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: کارگزاران طرف قرارداد با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی شامل شرکت‌های تعاونی (تعاونی روستایی، تعاونی تولید و تعاونی باغداران) و بخش خصوصی می‌باشد.

ابراهیمی زاده در پایان افزود: کارگزار موظف است حداقل یک باب انبار متناسب با میزان سهمیه تخصیص یافته با رعایت کامل اصول ایمنی و استاندارد نگهداری و ذخیره سازی در اختیار داشته باشد تا بتواند کودهای شیمیایی را به مقدار سهمیه تخصیصی خریداری و در آن ذخیره نماید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار