تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 تیر 1403 | 09:37 ق.ظ
تامین و توزیع بیش از ۷۰۰ تن کود کشاورزی اوره تولیدی پتروشیمی شیراز به مقصد استان کرمان
تامین و توزیع بیش از ۷۰۰ تن کود کشاورزی اوره تولیدی پتروشیمی شیراز به مقصد استان کرمان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تامین و توزیع بیش از ۷۰۰ تن کود کشاورزی اوره تولیدی پتروشیمی شیراز به مقصد استان کرمان خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،

حمید ابراهیمی‌زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و ارسال ۷۹۵ تن کود اوره تولیدی پتروشیمی شیراز به منظور تأمین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی استان کرمان در خرداد ماه خبر داد.

به گفته این مقام مسئول: در حالت کلی، کود اوره می‌تواند بیشترین مقدار نیتروژن را با کمترین قیمت برای خاک، تولید و پرورش محصولات تأمین کند. کود اوره را می‌توان یا به تنهایی استفاده کرد یا به توصیه کارشناسان با دیگر کودها (پتاس و فسفات) مخلوط نمود. برای گیاهانی که در خاک‌های اسیدی بهتر رشد می‌کنند، کود اوره از بهترین گزینه‌هایی است که موجب اسیدی‌شدن خاک می‌شود. 

ابراهیمی‌زاده خاطر نشان کرد: این کود به شکل کریستال‌های سفید رنگ دارای نیتروژن بالا است. ترکیبی بی بو و بی رنگ با نقطه ذوب بسیار بالا که همین موضوع سبب شده تا کشاورزان بتوانند بدون احساس خطر از انفجار و اشتعال آن را ذخیره سازی کنند. این کود با همه خاک‌ها سازگار است، به ویژه در کشورهای آسیایی که در صنعت کشاورزی فعالیت زیادی دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار