تاریخ انتشار: یکشنبه 3 تیر 1403 | 10:49 ق.ظ
تأمین و توزیع بیش از ۴۷۵ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان همدان
تأمین و توزیع بیش از ۴۷۵ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان همدان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تأمین و توزیع بیش از ۴۷۵ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان همدان خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،

حمید ابراهیمی‌زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس بیان کرد: در سومین ماه سال، مقدار ۴۷۵ تن کود اوره کشاورزی تولیدی پتروشیمی شیراز به مقصد انبار کارگزاران استان همدان بارگیری و حمل شد.

به گفته وی: در حالت کلی، کود اوره می‌تواند بیشترین مقدار نیتروژن را با کمترین قیمت برای خاک، تولید و پرورش محصولات تأمین کند. کود اوره را می‌توان یا به تنهایی استفاده کرد یا به توصیه کارشناسان با دیگر کودها (پتاس و فسفات) مخلوط نمود. برای گیاهانی که در خاک‌های اسیدی بهتر رشد می‌کنند، کود اوره از بهترین گزینه‌هایی است که موجب اسیدی‌شدن خاک می‌شود. 

حمید ابراهیمی‌زاده با اعلام خبر فوق افزود: این کود به شکل کریستال‌های سفید رنگ دارای نیتروژن بالا است. ترکیبی بی بو و بی رنگ با نقطه ذوب بسیار بالا که همین موضوع سبب شده تا کشاورزان بتوانند بدون احساس خطر از انفجار و اشتعال آن را ذخیره سازی کنند. این کود با همه خاک‌ها سازگار است، به ویژه در کشورهای آسیایی که در صنعت کشاورزی فعالیت زیادی دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار