تاریخ انتشار: شنبه 5 خرداد 1403 | 15:00 ب.ظ
پیام مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به مناسبت بزرگداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر
پیام مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی به مناسبت بزرگداشت حماسه آزاد سازی خرمشهر به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس؛ حمید رسولی مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیان کرد: در تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزیز، شاهد رویدادهایی هستیم، که همواره با افتخار از آنها یاد می‌کنیم. حماسه آزادسازی خرمشهر، بعنوان یکی از درخشان‌ترین فرازهای تاریخ ایران اسلامی، […]

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس؛

حمید رسولی مدیر عامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی بیان کرد:

در تاریخ پرفراز و نشیب ایران عزیز، شاهد رویدادهایی هستیم، که همواره با افتخار از آنها یاد می‌کنیم. حماسه آزادسازی خرمشهر، بعنوان یکی از درخشان‌ترین فرازهای تاریخ ایران اسلامی، تابلویی از رشادت‌ها و فداکاری‌های ملت ایران را به تصویر می‌کشد که در آن، روحیه خدمت با فرهنگ ایثار و شهادت درهم‌آمیخته و حماسه‌ای جاودانه خلق کرده است. رزمندگان دلاور ما در دوران دفاع مقدس با نثار جان خود، عزت و افتخار را برای این سرزمین به ارمغان آوردند و امروز نیز ملت ایران با ادامه راه شهدا و امام راحل (ره) و با پیروی از مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مسیر پرافتخار آنان را با صلابت و استقامت ادامه میدهند.

امسال، سالروز این پیروزی بزرگ در حالی فرا رسید که داغ فقدان رئیس جمهور محبوبمان ، حضرت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، بر دل ملت ایران سنگینی می‌کند. تقارن شهادت ایشان که در راه خدمت به ملت و اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی همچون شهدای دوران دفاع مقدس و سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی، جان خود را فدا کردند، ما را در مسیر پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و خدمت صادقانه به مردم شریف ایران، بیش از پیش مصمم‌تر کرده است.

خرمشهر، شهر خون و حماسه، تا ابد در قلب ملت ایران جاودانه خواهد ماند و یاد و خاطره شهدای گرانقدرمان همواره گرامی خواهد بود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار