تاریخ انتشار: چهارشنبه 30 خرداد 1403 | 12:52 ب.ظ
تأمین و توزیع بیش از ۱۴۰۰ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان گلستان
تأمین و توزیع بیش از ۱۴۰۰ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان گلستان مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از تأمین و توزیع بیش از ۱۴۰۰ تن کود کشاورزی اوره به مقصد انبار کارگزاران استان گلستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،

حمید ابراهیمی‌زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بارگیری و ارسال ۱۴۹۹.۵ تن کود اوره تولیدی پتروشیمی شیراز  به منظور تأمین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی استان گلستان خبر داد.

به گفته وی: در حالت کلی، کود اوره می‌تواند بیشترین مقدار نیتروژن را با کمترین قیمت برای خاک، تولید و پرورش محصولات تأمین کند. کود اوره را می‌توان یا به تنهایی استفاده کرد یا به توصیه کارشناسان با دیگر کودها (پتاس و فسفات) مخلوط نمود. برای گیاهانی که در خاک‌های اسیدی بهتر رشد می‌کنند، کود اوره از بهترین گزینه‌هایی است که موجب اسیدی‌شدن خاک می‌شود. 

حمید ابراهیمی‌زاده با اعلام خبر فوق افزود: این کود به شکل کریستال‌های سفید رنگ دارای نیتروژن بالا است. ترکیبی بی بو و بی رنگ با نقطه ذوب بسیار بالا که همین موضوع سبب شده تا کشاورزان بتوانند بدون احساس خطر از انفجار و اشتعال آن را ذخیره سازی کنند. این کود با همه خاک‌ها سازگار است، به ویژه در کشورهای آسیایی که در صنعت کشاورزی فعالیت زیادی دارند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار