تاریخ انتشار: پنجشنبه 3 خرداد 1403 | 16:27 ب.ظ
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت:شهید آیت اله ابراهیم رئیسی در قلب مردم جای دارد 
فرماندار ویژه شهرستان مرودشت:شهید آیت اله ابراهیم رئیسی در قلب مردم جای دارد  تجمع عزادارن سیدالشهدای خدمت آیت اله ابراهیم رئیسی در مرودشت

به گزارش پایگاه خبری سلام مرودشت به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، تجمع عزادارن سیدالشهدای خدمت رئیس جمهور شهید آیت اله ابراهیم رئیسی باحضور فرماندار ویژه شهرستان مرودشت و اقشار مختلف مردم در مصلی نمازجمعه مرودشت برگزار شد.

 اسماعیل خوشبخت در حاشیه این مراسم ضمن گرامیداشت شهید خدمت آیت اله ابراهیم رئیسی و همراهان او در حادثه سقوط بالگرد گفت: این غم بزرگ را به حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری(مد ظله العالی)، ملت شریف ایران و بویژه مردم قدرشناس شهرستان مرودشت تسلیت عرض می‌کنم.

وی افزود: آیت الله رییسی مجاهدی خستگی‌ناپذیر بود که عمر با برکت خویش را صرف خدمت به آرمان‌ها و اهداف مقدس انقلاب، جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران کرد و با نگاهی عدالت محور، همواره منشا خدمت و دستاوردهای بسیاری برای مردم و میهن بزرگ اسلامی بود.

فرماندار ویژه شهرستان مرودشت ادامه داد: از ویژگی های برجسته او مجاهدت شبانه روزی در خدمت رسانی به مردم بود که سفرهای بیشمار استانی ایشان و هیات دولت خود گواه خوبی برای این موضوع است.

وی با اشاره به سفر آیت اله ابراهیم رئیسی به شهرستان مرودشت گفت: ایشان خود را وقف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده بود و شهادت ایشان حین خدمت و مجاهدت بی بدیلشان در عدالت گستری و خدمت رسانی الگویی ارزشمند برای تمام مسئولین است.

خوشبخت با اشاره به حضور گسترده مردم در گرامیداشت شهید خدمت شهید آیت الله ابراهیم رئیسی و همراهان وی در اقصی نقاط کشور و حتی جهان گفت: مراسم امروز که با حضور خیل عظیم اقشار مختلف مردم در شهرستان مرودشت برگزار شد نشان دهنده جایگاه رفیع شهید رئیسی در قلب مردم است.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار