تاریخ انتشار: پنجشنبه 27 اردیبهشت 1403 | 16:17 ب.ظ
مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، روابط‌عمومی برتر استان فارس شد
مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، روابط‌عمومی برتر استان فارس شد رضا قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت ، روابط عمومی برتر استان فارس شد.

به گزارش پایگاه خبری سلام مرودشت به نقل از روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت، طی مراسمی که به مناسبت روز روابط عمومی(٢۶ اردیبهشت ١۴٠٣) در سالن شهید امامی استانداری فارس باحضور مدیران روابط عمومی های ادارات، سازمان ها و نهادهای استان فارس و باحضور دکتر ایمانیه استاندار فارس و دکتر فرج زاده مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل برگزار شد از رضا قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت بعنوان روابط عمومی برتر استان فارس تجلیل شد.

استاندار فارس در این مراسم با اشاره به کسب رتبه نخست اطلاع رسانی از دستاوردهای دولت از سوی این استان در سال گذشته گفت: این موفقیت، حاصل تلاش، همفکری، تعامل و پای کار بودن مجموعه های مختلف دخیل در امر اطلاع رسانی از جمله روابط عمومی ها و رسانه‌های استان است.

نماینده عالی دولت در فارس اظهار کرد: در تحقق این مهم شاهد شکل گیری یک هماهنگی و هم افزایی خوب در استان بوده‌ایم که این امکان وجود دارد که این هم افزایی و هماهنگی بیشتر شود.

وی افزود: روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی از طریق رسانه‌ها، فضای مجازی و نصب بیلبورد، نسبت به اطلاع رسانی اتفاقات خوب و امیدبخشی که توسط آن مجموعه انجام شده اقدام کنند تا نور امید بیشتری در مردم شکل گیرد.

گفتنی است در ادامه این مراسم از رضا قربانی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان مرودشت بعنوان روابط عمومی برتر و برگزیده استان فارس در “عملیات رسانه ای و اطلاع رسانی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری” توسط دکتر ایمانیه استاندار فارس تجلیل شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار