تاریخ انتشار: دوشنبه 24 اردیبهشت 1403 | 14:08 ب.ظ
بازدید از شرکت صنایع شیمیایی فارس
بازدید از شرکت صنایع شیمیایی فارس به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بازدید شرکت صنایع شیمیائی فارس در تاریخ 28/01/1403 که درخواست انعقاد تفاهم نامه در توزیع کود با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را دارند خبر داد. مدیر شعبه فارس بیان کرد: این […]

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،

حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس از بازدید شرکت صنایع شیمیائی فارس در تاریخ 28/01/1403 که درخواست انعقاد تفاهم نامه در توزیع کود با شرکت خدمات حمایتی کشاورزی را دارند خبر داد.

مدیر شعبه فارس بیان کرد: این کارخانه تولیدی از کارخانه‌جات فعال و با سابقه در تولید فرآورده‌های شیمیایی نظیر چسب، بتن و محصولات راه و ترابری و همچنین رزین و فرمالدئیدها می باشد که اخیراً اقدام به راه اندازی خط تولید کودهای  تک و یا چند عنصری مخلوط جامد و اغلب با بهره گیری تکنولوژی رهایش کند و رهایش کنترل شده نموده است و محصولات خود را در بسته بندی‌های ۱ تا ۵ کیلوگرمی و با شماره ثبت مواد کودی به بخش کشاورزی عرضه می‌دارد.

وی در پایان اضافه کرد: انعقاد تفاهم نامه با شرکت‌های تولیدی داخل استان و برنامه‌ریزی و تلاش در ترویج و توسعه تولید کودهای داخلی نقش مهمی در خودکفایی و استقلال اقتصادی بازار و صنعت تولید داخلی استان و کشور دارد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار