تاریخ انتشار: چهارشنبه 4 بهمن 1402 | 13:28 ب.ظ
مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،
توزیع بیش از بیست و سه هزار تن کود ازته در سطح استان
توزیع بیش از بیست و سه هزار تن کود ازته در سطح استان به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس، حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس بیان نمود: در دی ماه سالجاری، مقدار ۲۳۱۰۵ هزار تن کود شیمیائی اوره ( تولیدی پتروشیمی شیراز) به منظور تأمین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی به مقاصد تعیین شده در استان […]

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس،

حمید ابراهیمی زاده مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان فارس بیان نمود:

در دی ماه سالجاری، مقدار ۲۳۱۰۵ هزار تن کود شیمیائی اوره ( تولیدی پتروشیمی شیراز) به منظور تأمین کود ازته مورد نیاز بخش کشاورزی به مقاصد تعیین شده در استان فارس بارگیری و حمل گردید.

او با تاکید بر حمل بیش از بیست و سه هزار تن کود شیمیایی اوره در دی ماه سال جاری در سطح استان، افزود: این مقدار کود به شهرستان های این استان بارگیری و حمل گردیده است.

وی در ادامه گفت : کودهای توزیعی براساس دستورالعمل های صادره و زیر نظر کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ها و بر مبنای نیازهای کودی هر محصول، توسط کارگزاران مستقر در هر شهرستان به کشاورزان و بهره برداران بخش کشاورزی تحویل گردید.

حمید ابراهیمی زاده مدیر شعبه فارس در پایان گفت: یکی از مهم ترین و پر مصرف ترین کود سفید، کود اوره است. کود اوره دارای ۴۶ درصد ازت می باشد. کود اوره به شکل پودری و سفید رنگ است و کاملا در آب محلول است لذا باید قبل از استفاده حتما در جای خشک نگهداری شود. کود اوره از واکنش آمونیاک غیر هیدراته با دی اکسید کربن به وجود می آید.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار