تاریخ انتشار: دوشنبه 29 مهر 1398 | 11:10 ق.ظ
کارگران بیکار شده آزمایش مرودشت: مطالباتمان را نگرفته‌ایم
کارگران بیکار شده آزمایش مرودشت: مطالباتمان را نگرفته‌ایم مسئولان: زیرساخت‌ها از بین رفته است کارگران بیکار شده آزمایش مرودشت: مطالباتمان را نگرفته‌ایم کارگران بیکار شده کارخانه آزمایش مرودشت در انتظار دریافت معوقات مزدی خود هستند. به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از تعطیلی کارخانه آزمایش مرودشت، ۷۶ کارگر این کارخانه با ماه‌ها معوقات مزدی پرداخت نشده، بلاتکلیف ماندند. این کارگران بارها به نهادهای مسئول […]
مسئولان: زیرساخت‌ها از بین رفته است
کارگران بیکار شده آزمایش مرودشت: مطالباتمان را نگرفته‌ایم
کارگران بیکار شده کارخانه آزمایش مرودشت در انتظار دریافت معوقات مزدی خود هستند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، بعد از تعطیلی کارخانه آزمایش مرودشت، ۷۶ کارگر این کارخانه با ماه‌ها معوقات مزدی پرداخت نشده، بلاتکلیف ماندند.

این کارگران بارها به نهادهای مسئول از جمله فرمانداری مرودشت و دفتر نمایندگان مجلس مراجعه و خواستار پرداخت مطالبات مزدی خود شده‌اند اما تا امروز به نتیجه روشنی نرسیده‌اند.

این کارگران می‌گویند: تعطیلی این کارخانه، زندگی ما بومی‌های مرودشت را با مشکلات بسیار مواجه کرده است؛ این در حالیست که معاون استاندار و فرماندار ویژه مرودشت در این رابطه می‌گوید: تمامی زیرساخت‌های کارخانه آزمایش از بین رفته است و مطالبات ۵ میلیاردی کارگران این کارخانه مغفول مانده است و این کارگران روزانه نسبت به مطالبه گری در این خصوص اقدام می‌کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار