تاریخ انتشار: شنبه 7 مرداد 1402 | 07:12 ق.ظ
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزري؛
اعلام آمادگی برای تامین کود فسفات از صربستان از طریق تهاتر با کود اوره ایران
اعلام آمادگی برای تامین کود فسفات از صربستان از طریق تهاتر با کود اوره ایران مهندس نیکبخت وزیر جهاد‌کشاورزی گفت: بخش قابل توجهی از کود فسفاته ایران از صربستان تهیه می‌شود و با توجه به حجم بالای تولید اوره در ایران آمادگی داریم از طریق تهاتر، کود فسفاته را در ازای کود اوره از صربستان تهیه کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در […]

مهندس نیکبخت وزیر جهاد‌کشاورزی گفت: بخش قابل توجهی از کود فسفاته ایران از صربستان تهیه می‌شود و با توجه به حجم بالای تولید اوره در ایران آمادگی داریم از طریق تهاتر، کود فسفاته را در ازای کود اوره از صربستان تهیه کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمدعلی نیکبخت وزیر جهاد کشاورزی در حاشیه دیدار با ولادیمیر اورلیچ رئیس پارلمان صربستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: روسای جمهور دو کشور بر افزایش تبادلات تجاری ایران و صربستان تاکید دارند.

وی افزود: بخش کشاورزی از زیربخش‌های مهم بخش اقتصادی محسوب می‌شود و در انتقال دانش و توسعه بخش‌های مختلف کشاورزی نقش موثری داشته باشد و ما آمادگی داریم بخشی از نیازهای کشاورزی صربستان را با توجه به ظرفیت تولید در ایران تامین کنیم.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار