تاریخ انتشار: شنبه 14 اسفند 1400 | 11:10 ق.ظ
قرار گاه صدور اسناد کشاورزی در مرودشت گشایش یافت
قرار گاه صدور اسناد کشاورزی در مرودشت گشایش یافت سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از تشکیل قرارگاه مشترک صدور اسناد کشاورزی سردار سلیمانی در این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، منصور امیریان با بیان اینکه صدور اسناد اراضی کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین اقدامات برای رفع مشکلات حقوقی و قانونی […]

سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از تشکیل قرارگاه مشترک صدور اسناد کشاورزی سردار سلیمانی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت و به نقل از روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت، منصور امیریان با بیان اینکه صدور اسناد اراضی کشاورزی به عنوان یکی از مهمترین اقدامات برای رفع مشکلات حقوقی و قانونی مالکیت اراضی کشاورزی به شمار می‌رود، اظهار کرد: تا کنون  اخذ سند چهار مزرعه ششدانگ مستثنیات شامل محمد آباد، فهونده، کلیخانی و رجا آباد در سطح ۲۳۷۵ هکتار تحت پوشش این قرارگاه در حال پیگیری و انجام است.

امیریان افزود: این قرارگاه مشترک بین اداره ثبت و جهاد کشاورزی و با هدف تسهیل در صدور اسناد اراضی کشاورزی و با همکاری مالکین  این اراضی تشکیل و فعالیت خود را آغاز نموده است.


او بیان کرد: در حال حاضر آماربرداری و تکمیل پرونده و اصلاح نقشه توسط شرکت مشاوره ای در حال انجام است و پس از تکمیل پرونده و تکمیل فرم های مربوطه توسط جهاد کشاورزی و بررسی پرونده ها توسط نماینده اداره ثبت اسناد تک برگ صادر خواهد شد.

امیریان با اشاره به اینکه  سند دار کردن اراضی بر مبنای اسناداصلاحات اراضی و کشت موقت انجام می گیرد، تصریح کرد: در این طرح فرآیند دریافت سند، کوتاه تر شده و علاوه بر کاهش هزینه ها، زمان دسترسی به سند نیز کوتاه تر می شود.

سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت با تاکید بر اینکه در زمینه سند دار کردن اراضی همراهی و همکاری کشاورزان بسیار حائز اهمیت است، افزود: ضروری است بهره برداران در صورت دعوت به همکاری، با گروه‌های کاری مستقر در قرارگاه همراهی نمایند.

این مقام مسئول ضمن فراخوان بهره برداران پلاک های مذکور اضافه کرد: کشاورزانی که تاکنون به منظور اخذ سند تک برگ مراجعه ننموده اند در فرصت باقیمانده  با در دست داشتن مدارک شخصی و مالکیتی به مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت مراجعه کنند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار