تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 اسفند 1399 | 08:28 ق.ظ
تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی مرودشت تخریب شدند
تغییر کاربری غیر مجاز در اراضی کشاورزی مرودشت تخریب شدند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از تخریب ۹ مورد حصار کشی باغ شهری و ایجاد فونداسیون در این شهرستان خبر داد. به گزارش سلام مرودشت عزیز رحیمی با بیان اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز در پی گشت ویژه حفاظت اراضی کشاورزی شناسایی شده اند، اظهار کرد: با پیگیری های اداره امور اراضی مدیریت جهاد […]

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت از تخریب ۹ مورد حصار کشی باغ شهری و ایجاد فونداسیون در این شهرستان خبر داد.

به گزارش سلام مرودشت عزیز رحیمی با بیان اینکه ساخت و سازهای غیر مجاز در پی گشت ویژه حفاظت اراضی کشاورزی شناسایی شده اند، اظهار کرد: با پیگیری های اداره امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی و با همکاری، دادگستری، دادستانی، فرماندهی نیروی انتظامی و اداره ی راهداری و حمل و نقل و با اخذ مجوز و حکم مراجع قضایی دستور تخریب این ساخت و سازها صادر شد.

او گفت: عملیات تخریب در راستای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی و با حضور نماینده دادستان، نیروی انتظامی و کارشناسان اداره امور اراضی انجام شد.

 رحیمی با بیان اینکه روند شناسایی و اعمال قانون ساخت و سازهای غیر مجاز در زمین های کشاورزی با جدیت ادامه دارد، تصریح کرد: به زودی در بخش های سیدان، درودزن و کامفیروزهای شمالی و جنوبی نیز تعداد زیادی کاربری غیر مجاز  تخریب خواهد شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی خاطرنشان کرد: با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه  جهاد کشاورزی شهرستان مرودشت نظارت بر ساخت و سازهای غیر مجاز را با جدیت پیگیری می کند، از عموم مردم و کشاورزان در خواست کرد، قبل از هر گونه ساخت و ساز با مراجعه به مدیریت جهاد کشاورزی به منظور اخذ مجوز های لازم اقدام نمایند.

       وی ضمن هشدار به افراد سودجو که اقدام به تفکیک و قطعه بندی غیر قانونی زمین ها کشاورزی و باغ ها می کنند، تاکید کرد: مردم فریب اینگونه افراد را نخورند زیرا هیچ گونه مجوزی برای تفکیک و قطعه بندی، از سوی هیچ اداره ای صادر نخواهد شد.

رحیمی ابراز کرد: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف در حوزه تغییر کاربری ها در زمین های کشاورزی و باغی با سامانه ۱۳۱ امو اراضی استان تماس بگیرند./روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار