تاریخ انتشار: چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۶ ق٫ظ
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مرودشت :
لزوم استفاده از غنای مرودشت در حوزه گردشگری تاریخی و طبیعی
لزوم استفاده از غنای مرودشت در حوزه گردشگری تاریخی و طبیعی مردانی گفت: مرودشت در حوزه گردشگری تاریخی و طبیعی غنی است و می تواند موجب توسعه روستاهای این شهرستان شود که باید مورد توجه دستگاه‌های مختلف، جوامع محلی و سرمایه گذاران بخش خصوصی قرار بگیرد. به گزارش سلام مرودشت، بهمن مردانی با تبریک روز جهانی گردشگری به فرصت کم نظیر سرمایه گذاری در حوزه گردشگری […]

مردانی گفت: مرودشت در حوزه گردشگری تاریخی و طبیعی غنی است و می تواند موجب توسعه روستاهای این شهرستان شود که باید مورد توجه دستگاه‌های مختلف، جوامع محلی و سرمایه گذاران بخش خصوصی قرار بگیرد.

به گزارش سلام مرودشت، بهمن مردانی با تبریک روز جهانی گردشگری به فرصت کم نظیر سرمایه گذاری در حوزه گردشگری در مرودشت اشاره کرد و در یک سخنرانی مجازی به خبرنگاران گفت: با انجام برنامه های بلند مدت در گردشگری، می توان به زمینه های اقتصادی و فرهنگی مطلوبی دست یافت.
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مرودشت افزود: صنعت گردشگری به برنامه مدیریتی جامع از سوی متولیان نیاز دارد و با توجه به ظرفیت های مرودشت در گردشگری در سال های اخیر شاهد ایجاد زیرساخت ها و تاسیسات زیربنایی و روبنایی، توسعه هدفمند گردشگری روستایی، ایجاد اقامتگاه های بوم گردی و … بوده ایم.
مردانی اضافه کرد: مرودشت در حوزه گردشگری تاریخی و طبیعی نیز غنی است که می تواند موجب توسعه روستاهای این شهرستان شود و مورد توجه دستگاه‌های مختلف و جوامع محلی قرار دارد.
وی تاکید کرد: ثبت نام روستاهای مرودشت در فهرست روستاهای هدف گردشگری برای حفظ بافت این روستاها اقدام مطلوبی است که فرصت برگزاری کارگاه های صنایع دستی، رویداد ها و جشنواره های روستایی، ثبت ملی و شناساندن میراث ناملموس آنها را فراهم می کند.
مردانی ادامه داد: تمامی این اقدامات باید با هدف ایجاد اشتغال پایدار روستایی انجام شوند تا محصولات باغی، صنایع دستی و … روستایی مورد معرفی و فروش قرار بگیرند.
مردانی تصریح کرد: سرمایه گذاری در بخش گردشگری مرودشت، فرصت کم نظیری است و در سال های اخیر، فرصت برای ورود سرمایه‌گذاران بخش خصوصی نیز فراهم شده است./روابط عمومی

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار