تاریخ انتشار: شنبه ۴ آبان ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۴ ب٫ظ
شفافیت مالی مسئوولین مطالبه عمومی مردم است
شفافیت مالی مسئوولین مطالبه عمومی مردم است امام جمعه مرودشت گفت :نظارت عمومی مردم بر عملکرد مسئوولان بهترین عامل پیشگیری از بروز تخلفات خواهد بود/قطع یارانه اقشار پردرآمد اقدام مبارکی هست که باید زودتر اتفاق می افتاد/مردم مراقب توطئه دشمنان نظام در ۷ آبان باشند خبر آفتاب ، سید بهنام موسوی – حجت الاسلام والمسلمین مهدی آقائی امام جمعه مرودشت در خطبه […]
شفافیت مالی مسئوولین مطالبه عمومی مردم است

امام جمعه مرودشت گفت :نظارت عمومی مردم بر عملکرد مسئوولان بهترین عامل پیشگیری از بروز تخلفات خواهد بود/قطع یارانه اقشار پردرآمد اقدام مبارکی هست که باید زودتر اتفاق می افتاد/مردم مراقب توطئه دشمنان نظام در ۷ آبان باشند
خبر آفتاب ، سید بهنام موسوی – حجت الاسلام والمسلمین مهدی آقائی امام جمعه مرودشت در خطبه های این هفته خود ،فرا رسیدن رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) وسبط نبی مکرمش حضرت امام حسن مجتبی (ع)وایام آخر ماه صفرمصادف با شهادت ولی نعمت همه ما ایرانیان،حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)را تسلیت گفت.


آقائی خویشتنداری واجتناب از محارم را به همراه دوری از لقمه حرام وتلاش وکوشش جهت به دست آوردن رزق حلال وآسان گرفتن بر خانواده را از ویژگی های اخلاقی مؤمنین از نگاه نبی مکرم اسلام قلمداد نمود.
آقائی در ادامه طی سخنانی به جایگاه و نقش پیامبر بزرگ اسلام در هدایت بشر پرداخت و بیان داشت: امروز به برکت وجود پیامبر اسلام و جامعیت دین مبین اسلام و معجزه آن، یعنی قرآن مجید ،سیل روی آوردن انسانهای تشنه معنویت به اسلام در حال فراگیری است و به همین اساس است که دشمنان اسلام برای جلوگیری از گرویدن آنان به اسلام تلاش می نمایند تا چهره خشن از اسلام ارائه نمایند با اینکه پیامبر بزرگوار اسلام نماد محبت و دوستی و اسلام دین برادری – برابری و مسئولیت پذیری نسبت به همدیگر می باشد.
خطیب جمعه مرودشت در ادامه به سریال فتنه انگیزی دشمن در کشورهای مقاومت وبه خصوص لبنان اشاره نمود وافزود :لبنان یک کشور طائفه ای است که تعصبات خاص قومیتی قبیله ای ومذهبی متنوع مدیریت آن را مشکل می کند.
وی با بیان اینکه آشوب های اخیر کشور لبنان اگر چه بستر مطالبات به حق مردم می باشد ،بیان داشت :آشوب های اخیر کشور لبنان به خاطر فقدان یک رهبری منسجم مورد سوء استفاده موج سواران وفرصت طلبان قرار گرفته است اما هدایت ومدیریت حزب الله به رهبری سید حسن نصرالله در حل مشکلات امنیتی ونظامی نقطه ثقل حل مشکلات می باشد.
آقائی افزود :آمریکایی ها وصهیونیست ها از مدیریت ودرایت سید حسن نصرالله واتحاد امت حزب الله بسیار عصبانی بوده وبا دستپاچگی اقدام به حرکت های نموده که قطعا چیزی جز عزت وسربلندی بیشتر برای حزب الله ومنسجم تر نمودن آنان در پی نخواهد داشت وروز به روز باعث خفت وخواری مستکبران عالم خواهد گردید.


وی در ادامه به موضوع تبانی پشت پرده آمریکا با ترکیه در حمله به شمال سوریه اشاره نمود وعرضه داشت :این اقدام حماقتی بود که از سوی آمریکایی ها صورت گرفت وبار دیگر هویت آنان را برای مردم مشخص وچیزی جز شکست مفتضحانه برای آمریکا در بر نداشت .
آقائی نقشه اصلی دشمن را ایجاد جنگ و دودستگی بین کشورهای مسلمان منطقه عنوان کرد وافزود:مردم منطقه وبویژه مسلمانان باید هوشیار بوده وفریب دشمنان را نخورند وبا قدرت دیپلماسی این موضوعات را حل وفصل نمایند.
آقائی در ادامه به موضوع قطع یارانه اقشار پردرآمدتوسط دولت اشاره نمود وبیان داشت :با توجه به شرایط اقتصادی کشور، قطع یارانه افراد پردرآمد اقدامی دیر هنگام اما مبارک می باشد که باید زودتر از این ها صورت می گرفت واز دولت تقاضا داشت که این اقدام به صورت مقطعی نباشد وکامل به سرانجام برسد.
خطیب جمعه مرودشت در ادامه خطبه های خود، به موضوع شفافیت مالی مسئوولین به عنوان مطالبه عمومی مردم اشاره نمود واظهار داشت : شفافیت مالی ودارائی مسئوولان که سامانه آن با پیگیری قوه قضائیه در حال انجام می باشد اقدام مبارکی می باشد که اولین پیامد آن میتواند جلب اعتماد مردم مردم نسبت به مسئوولان نظام باشد.
وی افزایش اعتماد مردم را به همراه رفع ابهامات وشبهه افکنی ها وتحقق راست آزمایی وضمانت صحت خود اظهاری مسئوولین در کنار افزایش نظارت عمومی بر افزایش بدون توجیه داریی های مسئوولین را توام با کاستن از هزینه های زیاد ونظارت قضائی با جایگزینی نظارت عمومی مردم از پیامد های شفافیت مالی مسئوولان قلمداد نمود.
آقائی در ادامه با بیان اینکه مناسبت جعلی ۷ آبان به‌ عنوان روز کوروش هیچ منبع موثقی ندارد، گفت: مردم فریب جریان‌سازی دروغین رسانه‌های غربی را نخورند.
وی افزود: امروز ماهواره‌ها و خبرگزاری‌های وابسته به سلطنت‌طلب‌ها و دشمنان نظام، از حس ناسیونالیستی و ملیت‌گرایی مردم سوءاستفاده می‌کنند و یک مناسبت جعلی و بدون سند تاریخی را به مردم القا می‌کنند که لازم است تمام آحاد جامعه با تحقیق و بررسی راجع به این موضوع فکر کرده و فریب این توطئه دشمن را نخورند.
آقائی در ادامه هفته تربیت بدنی و ورزش همگانی را تبریک گفت وعرضه داشت :یکی از پرجمعیت ترین نهاد های شهرستان نهاد تربیت بدنی و جمع ورزشکاران می باشد که در مجموع ،موفقیت های زیادی در عرصه های ملی وبین المللی کسب نموده واین موفقیت های آنان که آینده روشنی را پیش روی آنان می گذارد، قابل تقدیر وستایش می باشد.
وی در ادامه هفته سلامت وبیمه سلامت را تبریک واززحمات وتلاش های  دست اندرکاران بیمه سلامت تشکر وقدردانی نمود .
آقائی از متولیان برپایی راهپیمائی روز اربعین حسینی در شهرستان موردشت که با استقبال پرشور وبی نظیر مردم همراه بود تشکر وقدردانی نمود.
شایان ذکر است که قبل از ایراد خطبه های نمازجمعه،حسین خواست خدا رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان مرودشت به نکاتی پیرامون فعالیت های صورت گرفته توسط این نهاد در یک سال اخیر پرداخت.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار